Ahteran İstanbul | Proje Bilgileri
 • Ailenizle Rahat Edebileceğiniz Geniş Planlı Daire Seçenekleri

  Kapısından adım attığınızda size huzur verecek 2+1 (133 / 144m2), 3+1 (172/176 m2) ve 4+1 /235 m2) planlı seçenekleriyle geniş ve konforlu daireler tam da siz ve aileniz için ideal.

 • 25.000 m²’lik Ferah ve Lüks Bir Yaşam Tarzı Projesi;

  Keyifli, prestijli, konforlu ve ferah bir aile yaşamı için 8 bloktan oluşan Ahteran’da geniş planlı 304 daire, muhteşem bir manzara keyfi ve kapsamlı sosyal tesisler yer alıyor.

 • Masalsı Göl Manzarası;

  Günlük hayatın stresinden uzaklaşmanızı sağlayacak 3. kata kadar göl manzarasına sahip daireler… Ufukta Küçükçekmece Gölünün dinlendirici manzarası ile maviyi hayatınıza dahil edecek olan Ahteran huzuru, dinginliği ve rahat bir nefesi sizlere sunuyor.

 • Az Katlı Yatay Mimari

  Özlem duyduğunuz yatay mimari, doğadan izole değil, doğayla bütünleşmiş hissettiren, estetik bir bakış açısıyla projelendirilen yeni yaşam alanınız Ahteran’da.

 • Ulaşımın ve Yaşamın Kalbinde;

  Kanal İstanbul’a komşu Metro istasyonuna 50 metre İstanbul Hava Alanı’na yakın Akbatı AVM ve İstinye Üniversitesi Hastanesi’ne yakın

 • Sosyal ve Ticari Yaşam Ahteran’da Yükseliyor

  Alışveriş caddesinde 4 + 1 (235 m2) ve 70 ticari daire planıyla favori markalarınızın mağazaları, en popüler restoran ve kafeler Ahteran’da yer alıyor.

  Hayallerinizdeki alışveriş sokağı

  Capcanlı alışveriş sokağında sevdiğiniz birçok mağazayı bulabilir, alışverişinizi Ahteran yaşam alanının içinde konforlu şekilde yapabilirsiniz. Farklı kategorilerden her ihtiyaca ve zevke uygun mağazaların yer aldığı bu sokağı çok seveceksiniz!

  Seçkin kafe ve restoranlar

  Yaşam alanımıza özenle seçerek dahil ettiğimiz seçkin restoran ve kafelerde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Dilerseniz kitabınızı alır bir kahve eşliğinde huzurlu dakikalar geçirir, dilerseniz sevdiklerinizle sohbet ve keyif dolu bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

 • Tesisler ve Sosyal Alanlar;

  Yaşamınıza renk ve konfor katacak sosyal alanlar Ahteran’da.Spa, sauna ve Türk hamamlarında günün yorgunluğunu atıp bedenen ve ruhen yenilenebilirsiniz. Çocuklar için oyun alanlarının yanı sıra yer yaşa uygun açık ve kapalı aktivite alanları ile boş vakitlerinize değer katacak birbirinden farklı seçenekleriniz olacak.

  Açık & Kapalı Spor Alanları

  Tam donanımlı fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, futbol sahası, yürüyüş parkurları ile kendiniz ve aileniz için hareketli ve sağlıklı bir yaşam tarzını konforlu yaşam alanınız içinde sunuyoruz. İster profesyonel ister hobi olarak ilgilendiğiniz sporları yapabileceğiniz tüm alanlar Ahteran’da.