Ahteran İstanbul | Gül İnşaat - Hakkımızda

Yarım Asrı Aşkın Zamandır, Ülkesine Değer Katan Bir Anlayışla Çalışıyoruz

1980 yılından beri hayatı güzelleştiren, standartları yükselten projelere imza atan Gül İnşaat olarak bugüne kadar 3.142.000 m2 yaşam alanı üreten 20.000’in üzerinde konutu teslim ettik. Historia, Metroport, Capacity, Pelican Mall, Perla Vista, Fly Inn ve Güneşli Park’ın yer aldığı 7 ayrı avm projesini geliştirdik, hayata geçirdik ve işletmesine devam ediyoruz.

Gül İnşaat olarak,Avrupa Yakası Beykent’te daha önceden Vista 1-2-3-4, Vista Konakları, Costa Residenza, Hilal Konakları, Kubist Park Residence, Alto Casa Residenza, Kavaklı Konakları, Kalekent ve Avenue İstanbul projelerini hayata geçirdik. Son olarak Ahteran İstanbul projemizle bölgeye değer katmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

İnşaat sektöründe işimiz 'beton, demir ve çimento'yla sınırlı değildir. Asıl işimiz, hayatı daha yaşanabilir kılmak, İstanbul'a insanımıza standartı yüksek mekanlar sunmaktır.

Vizyonumuz

Gül İnşaat, tam 40 yıldır, bu inançla çalışıyor ve insanların mutlulukla yaşadığı, keyifle çalıştığı projeler üretiyor. Gül İnşaat, üreten Türkiye'nin bir parçası olarak sadece sektörüne değil, ülkesine değer katan bir anlayışla geleceğe yürümeye devam edecek.

Değerlerimiz

Güçlü mimari kimliğimizle, Türkiye ve insanlarımız için hak ettikleri standartlarda büyük yaşam projeleri hayata geçirmek, Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimizle aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler inşa etmek, üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmaktır.